334940438_175612338577338_6385018505622926866_n

U okviru projekta “Centar u ❤ ” koji je podržala Općina Centar Sarajevo, sinoć je u Pozorište mladih Sarajevo održana završna manifestacija.

Na završnoj manifestaciji nastupali su hor i orkestar Općine Centar i predstavili se mini koncertom a upriličena je i promocija spota za pjesmu “Centar u ❤ ” koja predstavlja himnu Općine Centar.

U ovom projektu je učestvovalo 70 djece iz 11 Osnovnih škola sa područja Općine Centar.

Izuzetno smo ponosni na naše učenike: Nedžlu Bećirović, Nadiu Talam, Eldara Čengića, Saru Lulić, Eminu Škrijelj i Ćehović Malika koji su sa svojom mentoricom Eminom Aldžić uvježbali pjesmu na znakovnom jeziku i učestvovali u projektu.

Zahvaljujemo se uvaženom načelniku Srđan Mandić, pomoćnici Lejli Dizdarević, Muzicka radionica NoTE, drugarima iz redovnih škola i njihovim profesorima na predivnom druženju i podršci tokom realizacije projekta i radujemo se novim druženjima.

Dječja himna Općine Centar: “Centar u srcu” – Hor “MR Note”