313401484_563567049103597_8110946372987202509_n

U utorak, 1.11.2022. godine, učenici I2 i V1 razreda su u pratnji profesorica Arsene Čičkušić i Belme Hamzić, posjetili centralu Addiko Bank Sarajevo na Alipašinom Polju.

Povod posjete bio je obilježavanje 31. oktobra- Svjetskog dana štednje. Ljubazno osoblje banke su za naše učenike pripremili svečani doček i mnogo iznenađenja. Djeca su obišla prostorije banke i razgovarali o značaju štednje, zanimanjima ljudi u banci, pravilima ponašanja u banci, maskoti Oskaru i željama koje bi djeca željela ostvariti nakon što uštede dio novca.

Naši domaćini su za nas pripremili poklone i slatkiše. Najzanimljivije je bilo druženje sa Oskarom, maskotom ove banke i boravak u poslovnici u sklopu banke, gdje su djeca na tabletma i mobitelu igrala igrice a imali su priliku vidjeti i raditi na bankomatu. Djeca su za Addiko Bank Sarajevo napravila crtež i čestitku na znakovnom jeziku koju su svečano uručili. Ujedno ovo je bila i rođendanska čestitka banci.

Zahvaljujemo se na divnom i ljubaznom dočeku svim uposlenicima banke a posebno gospodinu Emir Jildizlar, menadžeru korporativnih komunikacija u Addiko Bank Sarajevo i odnedavno Ambasadoru brenda za ovu godinu, koji je danas bio naš domaćin i koji nas je pozvao u posjetu.

Zahvaljujemo se i našim poštovanim roditeljima, koji su pomogli u realizaciji ove posjete i djecu prevozili do banke.