322701697_1648247928906750_2234429878416281654_n

Danas je u JU Centar za kulturu i mlade Općine Centar, upriličena svečana dodjela nagrada učenicima devetih razreda osnovnih škola sa područja Općine Centar u foto konkursu na temu: “Centar noću”.

Naša učenica Ella Franković, osvojila je novčanu nagradu, a njena fotografija se nalazi na naslovnici kalendara. Elli je nagradu uručio načelnik Općine Centar, a ona je današnjoj svečanosti prisustvovala u pratnji direktorice Melihe Povlakić Hadžiefendić i nastavnice Selvine Džaferagić. Zahvaljujemo se organizatorima konkursa Općina Centar Sarajevo i JU Centar za kulturu i mlade Općine Centar na pozivu i nagradi, te promociji naše ustanove, jer se fotografija naše učenice, pored velikog broja osnovnih škola učesnica u konkursu, nalazi na naslovnici kalendara.

Ponosni smo na našu Ella Balerina kojoj čestitamo od srca i želimo još mnogo uspjeha i nagrada. Zahvaljujemo se i školskoj komisiji koja je izvršila odličan izbor fotografija i poslala ih za konkurs u sastavu: Selvina Džaferagić, Aida Šečić i Dženan Podbićanin.