323134841_855346629020659_6832171768979062967_n

Danas su prvačići našeg Centra doživjeli pravu novogodišnju bajku. Na poziv drugara iz Vrtića Sportissimo Kids Sarajevo, gdje produženi boravak ovog vrtića pohađa naša učenica 1-3 razreda Ajra Plavuškić, organizovanim prevozom u pratnji svojih učiteljica, naši prvačići su posjetili ovo čarobno mjesto puno ljubavi, sreće i radosti. Odgajateljice i djeca iz ovog vrtića su priredili nestvarnu novogodišnju predstavu u kojoj smo se družili sa drugarima, Medom, lažnim Djeda Mrazom, plesali, pjevali i beskrajno uživali. Djeca su bila presretna. Najveće oduševljenje je izazvao pravi Djed Mraz koji je s poklonima došao sa dalekog Sjevernog pola. Pričao nam je kako su mu u pripremanju paketića pomagali vilenjaci i da su ga irvasi doveli do nas. Iako je mnogo star, danas je ipak sa nama plesao, igraoi pjevao i na kraju svima podijelio novogodušnje paketiće. Iznenadio je poklonima i naše vrijedne učiteljice Merjem, Esvedu i Belmu. Najsrdačnije se zahvaljujemo našim domaćinima na predivnom prijemu i svim detaljima o kojima su razmišljali (obezbijedili su pored svega i tumača znakovnog jezika koji je sve vrijeme prevodio) te divnoj atmosferi i druženju tokom posjete.Također se zahvaljujemo i roditeljima naše Ajre, koji su obezbijedili prevoz i učestvovali u organizaciji ove posjete. Mi smo zaista uživali u svakom momentu. Emocija sa kojom smo se rastali se ne može riječima potpuno opisati. Zaista smo ponosni na naše nove prijatelje koji su pokazali da smo svi jednaki i svi posebni! U nastavku vam donosimo album pa se i sami uvjerite.