412646709_858729692920663_1273409470894866227_n

U srijedu, 20.12.2023. godine u prostorijama JU Centar kulture i mladih Općine Centar, održana je svečana dodjela nagrada, učenicima devetih razreda osnovnih škola sa područja Općine Centar u foto konkursu na temu: “Centar u srcu”

Organizatori twkmičenja bili su Općina Centar Sarajevo i JU Centar kulture i mladih Općine Centar Sarajevo.

Naš učenik, Ajdin Ćoralić, osvojio je novčanu nagradu, a njegova fotografija se nalazi na naslovnici kalendara.

Načelnik Općine Centar, gospodin Srđan Mandić uručio je nagrade nagrađenim učenicima. Današnjoj svečanosti prisustvovale su direktorica Centra Meliha Povlakić Hadžiefendić i nastavnica Selvina Džaferagić.

Zahvaljujemo se organizatorima konkursa na pozivu i nagradi, te promociji naše ustanove, jer se fotografija našeg učenika,pored velikog broja osnovnih škola učesnica u konkursu, nalazi na naslovnici kalendara.

Ponosni smo na našeg učenika kojem čestitamo od srca i želimo još mnogo uspjeha i nagrada.