2

Općina Centar i JU „Centar kulture i mladih“ organizovali su likovnu radionicu za učenike osnovnih škola na Općini Centar povodom 1. marta – Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine. Nakon što su radovi na temu „Moja domovina“ završeni, otvorena je izložba u prostorijama „Centra za kulturu“ u Jelićevoj, a tom prilikom dodijeljene su zahvalnice i nagrade za najbolje radove.
Zahvalnice Općine Centar su dodijeljene svim učesnicima, a nagrađena su najbolja tri rada.
Nagrade i zahvalnice je uručio načelnik Općine Centar Srđan Mandić.
U ovoj radionici su učestvovale i učenice našeg Centra: Nađa Gadžo i Lejla Alimanović u pratnji nastavnice Dijane Rifatbegović.
Nađa Gadžo je osvojila specijalnu nagradu, a Lejla Alimanović je dobila zahvalnicu.
Ponosni na uspjeh naših učenica upućujemo im iskrene čestitke i želimo još mnogo novih nagrada.
Zahvaljujemo se Općini Centar, uvaženom načelniku Mandić Srđanu i pomoćnici općinskog načelnika Lejli Dizdarević na pozivu za učešće kao i “Centru kulture i mladih” koji je obezbijedio specijalnu nagradu.
Više o ovom događaju može se naći na linku: