poziv 7

DANAS NAM JE DIVAN DAN, DIVAN DAN, DIVAN DAN

NAŠEM CENTRU ROĐENDAN, ROĐENDAN, ROĐENDAN…

Draga djeco, roditelji, staratelji, nastavnici i profesori, uvaženi saradnici i prijatelji naše škole, čast nam je pozvati vas na proslavu u povodu Dana JU Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju Sarajevo, koja će se održati 28.05.2021.g. sa početkom u 11:00 sati.

S obzirom na trenutne okolnosti i pridržavanje preporučenih mjera zaštite od virusa COVID-19, proslava će biti ONLINE. Prijenos UŽIVO će se održati putem FACEBOOK stranice JU Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju Sarajevo.

I ove godine smo vrijedno radili. Kroz program proslave predstavićemo šta naša škola znači učenicima i zašto smo posebno sretni i ponosni na svakog od njih.

Budite sa nama tog dana i podržite nas!

Povežimo se iskrenom radošću i s ljubavlju pogledajte kako smo pripremili ovogodišnju proslavu.

Hvala svima od srca!

Direktorica