sve-nase-ljubavi-1

Dana 9.decembra 2019.godine u prostorijama NTV HAYAT je snimljen video spot za pjesmu-himnu projekta “Sve naše ljubavi”. Projekat “Sve naše ljubavi” je urađen u formatu inkluzivnog CD-a, a pjesme su otpjevala djeca, članovi sarajevskog dječijeg hora “Princess krofne” i djeca iz Udruženja djece sa poteškoćama u razvoju “Colibri”, uzrasta od 3 do 12 godina. Naša učenica Ajla Alimanović, je istog dana u pratnji profesorice Hanke Daul, u prostorijama NTV HAYAT, a na poziv organizatora, snimila prevod ove pjesme na znakovnom jeziku. Učenicu Ajlu su pripremale profesorice Mejrema Ljevaković i Hanka Daul. Srdačno zahvaljujemo autorima projekta “Sve naše ljubavi” gosodinu. Bojanu Zec Filipović i gospodinu Zlatanu Bostandžić na pozivu i organizaciji snimanja, a mališanima iz horova “Princess krofne” i ” Colibri” želimo mnogo uspjeha, novih pjesama i projekata u narednom periodu. Pokazali su, da iako su mali, imaju ogromno srce!

16.12.2019.godine u Pozorištu mladih Sarajevo održana je promocija inkluzivnog CD ” Sve naše ljubavi” koju izvode mališani dječijeg hora “Princess Krofne” i ” Colibri”.