2

Rezultati 21. konkursa Bošnjačke zajednice kulture “Preporod” za literarne i likovne radove polaznika predškolskih ustanova i učenika osnovnih škola u 2023. godini

Ovu radnu sedmicu završavamo jednom lijepom viješću o osvojenoj nagradi na 21. konkursu Bošnjačke zajednice kulture “Preporod”, za djecu predškolskih ustanova i učenika osnovnih škola u 2023. godini, na temu “Za sreću doma i naroda”.

Bisera Alikadić, Mirsad Bećirbašić, Almedina Čengić, Mirzana Pašić Kodrić i Arnela Trešnjo bili su članovi žirija za odabir najuspješnijih radova.

S ponosom ističemo da je naš učenik, Jasmin Stanar osvojio 2. nagradu na ovom literarnom konkursu.

Nastavnica Dženita Hrnjičić, mentorica nagrađenog učenika je dobila priznanje za značajan doprinos u realizaciji Konkursa. Izložba i uručenje nagrada su planirani 17. 10. 2023. godine.

Našem Jasminu i nastavnici Dženiti upućujemo najiskrenije

čestitke i želimo im još mnogo novih uspjeha u budućnosti.