radionica-cover

U petak 20.3.2020. godine, na prijedlog Aktiva razredne nastave (učiteljice Esveda, Belma, Alma, Sanela i Anela) uspješno je realizovana online likovna radionica o korona virusu. Svi učenici su u isto vrijeme, baš kao što to rade u školi, zajedno crtali šta su naučili o korona virusu i zašto moramo ostati kod kuće. Učiteljice su djeci i roditeljima prvo proslijedile ilustrovane slikovnice na kojima je prikazano sve što djeca na ovom uzrastu trebaju znati o ovom virusu. Nakon toga svi su imali zadatak da nacrtaju rad na temu korona virus. Roditelji su fotografisali djecu dok rade i nakon toga poslali radove. Bravo za sve�! Posebno se ovom prilikom želimo zahvaliti roditeljima naših učenika na izuzeznoj saradnji i podršci u svim aktivnostima koje provode tokom online nastave. Šaljemo zagrljaje našim učenicima koji nam mnogo nedostaju.