1

U petak, 20.5.2022. godine, Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju Sarajevo su posjetile kolege iz Zavoda za gluhe i nagluhe u Ljubljani. Prilikom posjete, goste je pozdravila direktorica Centra i upoznala ih sa načinom rada i organizacionom strukturom Centra, a naši najmlađi, predškolci, su pozdravili goste jednom plesnom tačkom. Kolege iz Slovenije su obišli ustanovu i razmjenile iskustva sa našim nastavnicima i stručnim saradnicima, prilikom čega su iskazali oduševljenje opremljenošću našeg Centra i organizacijom rada. Ova posjeta je pozitivan primjer jačanja saradnje kroz razmjenu iskustava i stručnih mišljenja, a u svrhu stvaranja boljih i kvalitetnijih uslova za rad ustanova i pružanja što kvalitetnije edukacije i rehabilitacije našim učenicima.