poruka

Poštovani učenici i roditelji,
ulazimo u 5.sedmicu online nastave. Iza nas je mnogo rada, urađenih zadaća i naučenih lekcija. Ne smijemo zaboraviti najvažniju lekciju koju svaki dan moramo ponavljati, a to je da budemo dobri ljudi, da se lijepo i sa poštovanjem odnosimo prema svakome, da njegujemo sve ono što je dobro i pozitivno. Ono što je negativno opraštajte, zaboravite i preskačite. Ovo su vremena kada nam posebno treba zajedništvo, ljubaznost i tolerancija. Budite ponosni što ste dio ove škole a mi smo ponosni ma sve vas!
Učimo za život, a ne samo za čas! Jednog dana ovo će proći i škola će opet otvoriti svoja vrata.
Dragi učenici, nedostaje nam vaš smijeh, priče i šale. Nedostaju nam svi naši đaci, bez izuzetka.
Dragi roditelji, hvala Vam na izuzetnoj pomoći, saradnji i svemu onom dobrom što ste činili i činite i dalje kako bi pomogli našoj školi i drugoj djeci.
Budite zdravi i ostanite kući .
Sve će se ovo jednom zvati jučer.

A dok to svi s nestrpljenjem čekamo, radimo na uređenju našeg dvorišta i naše škole, da vas dočekamo u još ljepšem okruženju.
Direktorica i uposlenici JU Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju